Başarı Parke Telefon   Başarı Parke Markalar
Kurumsal
Hakkımızda
Firmamız, 1974 yılında Ali Canıbek tarafından Canıbek Parke ünvanı altında, ticari faaliyetine başlamıştır. Gelişen zaman içerisinde Ali Canıbek işlerini Oğulları Zafer-Ümit Canıbek ’e devretmiştir.

Firmamız 1998 yılından itibaren Başarı Parke ünvanını almıştır. 2004 yılında ise şirketleşerek kurumsallaşma yolunda emin adımlarla devam etmektedir.

Firmamız kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, değişik üründe, malzeme temini ile sektörde, güvenli adımlarla ilerlemektedir. Başarı Parkenin bayisi olduğu Balterıo, Quıck Step, Tarkett, Kaındl, Parador, Classen, Villeroy&Boch ve Kronoorginal laminat parkeleri, Lamett ve Dendro lamine parke markaları ile Avrupa'nın tüm seçkin markalarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Teknolojinin ve insanların beklentilerinin sürekli değiştiği bir dünyada Başarı Parke olarak sektöründe öncü bir kuruluş olmanın bilinciyle sizlere en güzeli sunma gayreti içindeyiz..

Başarı Parke olarak biz; kalitemizden hiçbir taviz vermeden, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize güvenli, sorunsuz ve huzurlu bir mekan sunmaya çalışmaktayız.
Sol Tuş
Başarı Parke    Başarı Parke    Başarı Parke    Başarı Parke    Başarı Parke    Başarı Parke    Başarı Parke    Başarı Parke   
Sag Tuş
Copyright © 2013 Başarı Parke | Kağıthane Cd. No: 73 Çağlayan-İstanbul | Tel: +90 (212) 220 92 12 | info@basariparke.com

Designed by MLK Yazılım
Back to Top
Ürünlerimizin tamamı orjinal ve 1.kalite malzemedir. TSE, İSO ve CE belgelidir. Kanserojen madde içermez. Spot, seri sonu veya defolu değildir.
Uygulama ekibimiz firmamız bünyesinde olup, sorunsuz, gününde ve 1.sınıf işçilik uygulanır.
Bu Sayfa 0,1279 Saniye'de Oluşturulmuştur.